מנדלות לצביעה
בהדפסה על קנבס

קולקציה חדשה של תמונות מנדלה יפיפיות לצביעה שיאפשרו לכם ליצור יצירה מקורית מעשה ידיכם בקלות ובנוחות. אין צורך לדעת איך לשרטט מנדלות או לרכוש בד קנבס ואז לחפש אחר דרך למתוח אותו על מסגרת.

10% הנחה על כל המנדלות לצביעה

(משלוח עם שליח ב-19 ש"ח במקום 49 ש"ח)

כשאנחנו צובעים מנדלות אנחנו למעשה מוצאים דרך מרגשת לבטא את עצמנו ולהתחבר לרצון הטבעי שלנו ליצור ולהיות יצירתיים. ואז, פעמים רבות אחרי שהשקענו, התמסרנו, נרגענו, היינו ב"כאן ועכשיו" - אנחנו רוצים לתלות את היצירות המיוחדות והאישיות שלנו, ולהפוך אותן לחלק מהסביבה שלנו כפריט עיצובי מקסים. אבל הגודל הקטן של דפי המנדלות ואיכותם מקשה עלינו.

מה עושים? אפשרות אחת היא צביעה עצמאית על קנבס, אבל זו דורשת מאתנו לרכוש בד קנבס, לדעת איך לשרטט עליו מנדלה ולחפש מסגרייה למתיחת הבד על מסגרת... סיפור לא פשוט :)

אז עלה לנו רעיון נהדר להוציא קולקציה חדשה של תמונות מנדלה יפיפיות לצביעה המודפסות על קנבס כותנה המותאם לצביעה, ולעזור לכם ליצור יצירה מקורית מעשה ידיכם!

מה מקבלים?

  • תמונת מנדלה לבחירתכם המגיעה בהדפסה על בד קנבס כותנה איכותי, עם מתיחה על מסגרת עץ, כך שהיא מוכנה לעבודת הצביעה ולתלייה פשוטה כמו כל תמונה אחרת!

  • קובץ A4 של תמונת המנדלה להדפסה ביתית, כדי לאפשר לכם לתכנן את צבעי המנדלה, אם אתם רוצים לתכנן :)

  • אפשרות ליצור בעצמכם בצורה פשוטה ונגישה יצירת אומנות עם המגע האישי שלכם. כך תוכלו ליצור תמונה שתשקף אתכם ושתשתלב בצורה הטובה ביותר בביתכם.

צבעים חיים? גוונים רכים ועדינים? מונוכרומטי? אלגנטי? אתם מחליטים ואתם היוצרים.

עם אילו צבעים צובעים קנבס? סוגי הצבעים המומלצים לצביעה על בדי קנבס הם בעיקר צבעי אקריליק וצבעי שמן. מומלץ מאוד להתנסות מעט בצביעה טרם הצביעה על קנבס תמונת המנדלה.

 תמונות

בטעינה

שימו לב:

ברוב בתי הדפוס נוהגים להדפיס על קנבס סיני/ סינטטי באיכות ירודה וזול כדי לחסוך בעלויות, דבר שפוגע בעמידות הצבע/הדיו! לעומת זאת, אנו מדפיסים באחד מבתי הדפוס הטובים בארץ, שמקפיד על בד קנבס כותנה מקצועי שסופג ו"נועל" את הצבעים בצורה עמידה לאורך שנים רבות. איכות בד הקנבס היא אחד הדברים המהותיים ביותר, ואנו לא מתפשרים עליה. העובדה כי מדובר בבד כותנה ולא בד סינטטי חשובה אף יותר כאשר רוכשים תמונה לצביעה אומנותית.

מנדלה דקור | Mandala Decor
גלריית תמונות מעוצבות לבית, לסלון, לקליניקה ולמשרד
 

058-6585000  Mandalas.decor@gmail.com

  • פייסבוק, עיצוב הבית, אקססוריז לבית
  • אינסטגרם, תמונות לבית, אקססוריז לבית
  • וואטסאפ, תמונות לבית, תמונות על קנבס

©2016-2020 by Mandala Decor