מנדלות לצביעה
בהדפסה על קנבס

מנדלה, מנדלות, תמונות לבית, מנדלות לצביעה, מנדלות על קנבס
מנדלה, מנדלות, תמונות לבית, מנדלות לצביעה, מנדלות על קנבס

קולקציה חדשה של תמונות מנדלה יפיפיות לצביעה שיאפשרו לכם ליצור יצירה מקורית מעשה ידיכם בקלות ובנוחות. אין צורך לדעת איך לשרטט מנדלות או לרכוש בד קנבס ואז לחפש אחר דרך למתוח אותו על מסגרת.

משלוח עם שליח ב-19 ש"ח במקום 49 ש"ח

כשאנחנו צובעים מנדלות אנחנו למעשה מוצאים דרך מרגשת לבטא את עצמנו ולהתחבר לרצון הטבעי שלנו ליצור ולהיות יצירתיים. ואז, פעמים רבות אחרי שהשקענו, התמסרנו, נרגענו, היינו ב"כאן ועכשיו" - אנחנו רוצים לתלות את היצירות המיוחדות והאישיות שלנו, ולהפוך אותן לחלק מהסביבה שלנו כפריט עיצובי מקסים. אבל הגודל הקטן של דפי המנדלות ואיכותם מקשה עלינו.

מה עושים? אפשרות אחת היא צביעה עצמאית על קנבס, אבל זו דורשת מאתנו לרכוש בד קנבס, לדעת איך לשרטט עליו מנדלה ולחפש מסגרייה למתיחת הבד על מסגרת... סיפור לא פשוט :)

אז עלה לנו רעיון נהדר להוציא קולקציה חדשה של תמונות מנדלה יפיפיות לצביעה המודפסות על קנבס כותנה המותאם לצביעה, ולעזור לכם ליצור יצירה מקורית מעשה ידיכם!

מה מקבלים?

  • תמונת מנדלה לבחירתכם המגיעה בהדפסה על בד קנבס כותנה איכותי, עם מתיחה על מסגרת עץ, כך שהיא מוכנה לעבודת הצביעה ולתלייה פשוטה כמו כל תמונה אחרת!

  • קובץ A4 של תמונת המנדלה להדפסה ביתית, כדי לאפשר לכם לתכנן את צבעי המנדלה, אם אתם רוצים לתכנן :)

  • אפשרות ליצור בעצמכם בצורה פשוטה ונגישה יצירת אומנות עם המגע האישי שלכם. כך תוכלו ליצור תמונה שתשקף אתכם ושתשתלב בצורה הטובה ביותר בביתכם.

צבעים חיים? גוונים רכים ועדינים? מונוכרומטי? אלגנטי? אתם מחליטים ואתם היוצרים.

עם אילו צבעים צובעים קנבס? סוגי הצבעים המומלצים לצביעה על בדי קנבס הם בעיקר צבעי אקריליק וצבעי שמן. מומלץ מאוד להתנסות מעט בצביעה טרם הצביעה על קנבס תמונת המנדלה.

 תמונות

בטעינה

תמונות לבית, תמונות יפות לבית, תמונות על קנבס, גלריית תמונות, מנדלות, מנדלה