משלוחים

אני רוצה לבצע משלוח - מהן העלויות ומה חשוב לדעת?​  

 

המשלוח מגיע ארוז היטב ובביטחה עם שליח עד הבית או העבודה. הטבה לזמן מוגבל - משלוח עם שליח בחינם במקום 49 ש"ח! (לא כולל מנדלות לצביעה שעבורן המשלוח הוא 19 ש"ח במקום 49 ש"ח). ניתן כמובן גם לקבל את ההזמנה באיסוף עצמי ללא תשלום מחולון (אופן האיסוף מוסבר בהמשך).

שימו לב - יש להזין כתובת שבה נמצאים בדרך כלל במהלך שעות היום (08:00-15:00). ניתן בהחלט להשאיר כתובת של מקום העבודה או כתובת חלופית בה יש מי שיכול לקבל עבורכם את המשלוח בשעות היום. נא להקפיד להיות זמינים טלפונית כיומיים-שלושה לאחר ההזמנה. חברת המשלוחים יוצרת קשר טלפוני ביום ההגעה. במידה ואין מענה טלפוני - חברת המשלוחים תבצע עוד 2 ניסיונות הפצה. סך הכל יבוצעו 3 ניסיונות הפצה. ניסיון הפצה נוסף הוא בתשלום נוסף.

בחרתי במשלוח - מתי אקבל את הזמנתי?

עדכון לתקופת הקורונה: עבור רוב חלקי הארץ ההזמנה תגיע בטווח של 6-10 ימי עסקים.
במידה ומקום מגוריך הוא ביישוב מרוחק או מעבר לקו הירוק או ביישוב קטן ללא עירייה - ייתכנו עיכובים בהגעת המשלוח. במידה ולא ניתן יהיה לבצע משלוח לאזורך - אנו ניצור עמך קשר בכדי לבדוק אופציות חלופיות.


שימו לב, בשל עומסים שנוצרו בבית הדפוס ובחברות המשלוחים בתקופת מגבלות הקורונה, ייתכנו עיכובים קלים. ברוב המקרים המשלוחים מגיעים בזמן, אבל חשוב לנו להיות שקופים בנושא :)

האם ניתן לאסוף את ההזמנה בעצמי?

בוודאי. ניתן לאסוף בתיאום מראש מבית הדפוס ברח' החופר 14, אזור התעשייה, חולון.
ההזמנה תהיה מוכנה לאיסוף תוך 3-6 ימי עסקים לאחר העברתה להדפסה. הודעה תשלח כאשר ההזמנה תהיה מוכנה.

ניתן לאסוף בימים- א', ב', ד', ה' בשעות 09:00-17:00, ובימים ג', ו' בשעות 09:00-13:00.
אנא המתינו לקבלת הודעה כי ההזמנה מוכנה לאיסוף. ניתן לאסוף את ההזמנה עד 14 ימי עסקים לאחר קבלת ההודעה כי ההזמנה מוכנה, וכאמור, בתיאום מראש.

האם ניתן לשנות את שיטת המשלוח או הכתובת?

במידה וביקשת משלוח, וכעת ברצונך לשנות לאיסוף עצמי או לשנות כתובת משלוח, השינוי יתאפשר כל עוד ההזמנה לא יצאה מבית הדפוס. לתשומת לבך, האיסוף נעשה מחולון.

לשם בדיקת האפשרות לשנות את שיטת המשלוח, עלייך ליצור עמנו קשר בטל' 058-6585000 בימים א'-ה' בין השעות 10:00-16:30 וביום ו' בין השעות 09:30-12:00, או בכתובת המייל Mandalas.decor@gmail.com . 

במידה וביקשת איסוף עצמי וכעת ברצונך לשנות למשלוח יש ליצור עמנו קשר ונשמח לבצע זאת עבורך. יש לקרוא למעלה פרטים נוספים לגבי המשלוח ולגבי מחירו. 

  • פייסבוק, עיצוב הבית, אקססוריז לבית
  • אינסטגרם, תמונות לבית, אקססוריז לבית
  • וואטסאפ, תמונות לבית, תמונות על קנבס

מנדלה דקור | Mandala Decor
גלריית תמונות מעוצבות לבית, לסלון, לקליניקה ולמשרד
 

058-6585000  Mandalas.decor@gmail.com

  • פייסבוק, עיצוב הבית, אקססוריז לבית
  • אינסטגרם, תמונות לבית, אקססוריז לבית
  • וואטסאפ, תמונות לבית, תמונות על קנבס

©2016-2020 by Mandala Decor